O Akademii Klimatyzacji

Pomysł na Akademię Klimatyzacji powstał w mojej głowie w 2015. Kilka lat temu, kiedy wkraczałem na rynek związany z klimatyzacją wiedza na temat prawidłowego montażu była bardzo trudna do zdobycia, wręcz niemożliwa. Do dzisiaj niewiele się zmieniło. Jednoastki certyfikujące wybrane przez UDT wymagają od potencjalnych monterów wiedzy, której nie mają gdzie zdobyć... Uczestniczyłem w kilku szkoleniach na terenie Polski i widziałem ich mierny poziom... Przyjeżdżają do mnie osoby, po takich szkoelniach i nadal potwierdzjaą niski poziom przekazywania praktycznej wiedzy.

Jak w takim razie nauczyłem się montować klimatyzatory? Na własnych doświadczeniach. Kupiłem z kolegą kilka urządzeń, narzędzia, drabiny i zamontowaliśmy je w zaprzyjaźnionej firmie, oczywiście nie obyło się bez wielu przygód.. Pierwszy montaż trwał prawie 3 tygodnie :D Dzisiaj montaż zajmuje nam 3 godziny!

Ty nie musisz przez to przechodzić! Skorzystaj z mojego doświadczenia i naucz się montować klimatyzację w biurach i mieszkaniach, a dzięki poradom z zakresu marketingu jakich Ci udzielę będziesz w stanie rozwinąć swoją własną firmę i przebić się przez konkurencję!

Czy ponosisz jakieś ryzyko?

Nie! Szkolenie powinno Ci się zwrócić już po pierwszym montażu, ponieważ zyski z montażu to około 1500zł. Jeśli masz jakieś wątpliwości, może zechcesz rzucić okiem na opinie uczestników? Wszystkie opinie znajdziesz na Facebooku - tutaj